Houd de Koningsspelen in Harderwijk
Op 12 september 2024 dienden de VVD, Harderwijk Anders en de SGP een motie in om de Koningsspelen in Harderwijk te behouden. Door het ravijnjaar moeten we keuzes maken. Ook bij GA! Harderwijk. En ja, daar moet soms worden geschoven. Maar sommige dingen moet je niet zomaar laten verdwijnen.
De Koningsspelen zijn al jaren een succes. Basisschoolkinderen uit heel Harderwijk en Hierden sporten samen. Bewegen. Leren samenwerken. En vooral: plezier maken.
GA! Harderwijk doet veel voor sport en beweging in onze gemeente. Juist in een tijd waarin overgewicht onder jongeren toeneemt, is zo’n dag geen luxe. Het is belangrijk.
Met deze motie hebben we het college gevraagd zich maximaal in te spannen om de Koningsspelen mogelijk te houden. En als dat onverhoopt niet lukt, het terug te leggen bij de raad.
Bezuinigen waar het kan.
Maar niet op wat onze jeugd in beweging brengt.